Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
İLHAMİ TURAN

İLHAMİ TURAN

GENEL MÜDÜR
  • Gizem Mühendislik, yönetim kurulu başkanımız İlhami TURAN’ın geçmiş tecrübeleri ve edinmiş olduğu iş çevresinin de motivasyonu ile 1999 yılında Aydın Gemi bünyesinde iken Şahıs Firması olarak faaliyetine başlamıştır.
  • Kendi atölyesine çıkacak kadar iş hacmine ulaşan firmamız 2006 yılında Tuzla/Giptaş Sanayi sitesi B blok no 4’de çalışma hayatına devam etmiştir.
  • 2014 Yılında Tuzla Gemdok sanayi sitesinde bulunan atölyemiz hizmete girmiş ve iş hacmi artarak devam etmiştir. Yine devam eden dönemde 2015 yılında Hydro Works firmamız 2016 yılında ise HET firmalarımız kurularak farklı iş kollarında uluslararası ticaret yapan bir kimliğe bürünmüştür.
  • Yalova’da artan iş hacminin firmamız kurucusu İlhami TURAN tarafından da fark edilmesi üzerine Yalova mağazamız ve Yalova şube atölyemiz 2020 yılında hizmete alınmıştır. Hidrolik yedek parça ve hidrolik servis hizmeti verebilecek şekilde donatılmıştır.
  • Son olarak firmamızın ilk kuruluş ismi tercih edilerek Gizem Mühendislik A.Ş. 2023 yılında kurulmuş ve Pendik/Güzelyalı Center olarak faaliyetine başlamıştır. Bu dönemde ise şirket bünyesine farklı iş istasyonları da ilave edilerek, sektöre daha hızlı ve farklı iş kolları ile destek verebilir bir hale gelinmiştir.